HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Rehberim Sensin yalnızca bilimsel araştırmalarla etkili olduğu kanıtlanmış öğrenim strateji ve tekniklerini kullanır. Yüzlerce öğrencide başarılı olan, Türkiye’de benzersiz çalışma sistemini kalıcı öğrenme ve tam öğrenme merkezli programlarıyla yapay zeka tabanlı sistemiyle sunar. Bütüncül öğretim anlayışıyla öğrenciyi tanıyıp onu eksiksiz analiz eder, analizleri uzman danışmanlarıyla değerlendirip öğrenciye kişiselleştirir. Sadece ileri seviye eğitimler alıp süpervizyondan geçmiş psikolojik danışman ve formasyon almış psikologlarla çalışır. Bu uzman ekip ile öğrencilere yaşam boyu kullanabilecekleri tekniklerle kalıcı ve doğru öğrenmeyi öğretir. Sadece sınav odaklı değil; psikolojik, sosyolojik ve biyolojik süreçleri de uzman danışman-öğrenci ilişkisiyle her hafta değerlendirip tüm yönleriyle öğrenciyi hedefine ulaştırmaya odaklanır.

Vizyonumuz

Öğrencinin öğrenim süreçlerini, eğitime dair analitik eksiklerini, sınav yönetim becerilerini sistematik bir dijital yapıda sunup alanında uzman bir ekiple Türkiye’nin her yerinden online ve yüz yüze destek almasını sağlamak temel vizyonumuzdur.

Neden Biz?

  • Uzmanlığına eğitimlerimizle uzmanlık kattığımız danışmanlarımızla akıllı planlamalarımızı ve öğrenciyi tamamen analiz eden süreçleri birleştirip tek bir platformda sunuyoruz.
  • Eğitim ve öğrenci danışmanlığını her öğrenciye gerçek profesyonellikle sunuyoruz.
  • İleri düzey öğrenme tekniklerini öğrenciye göre kişiselleştirip hem online hem yüz yüze sistematik olarak sunuyoruz.
  • Öğrencinin kursundan, okulundan ve video derslerden en üst düzeyde verim almasını sağlayacak öğrenme tekniklerini öğretiyoruz.
  • Gelip geçici ezber öğrenmeleri değil, öğrenmeyi öğreterek tüm akademik hayatında başarılı olmasına odaklanıyoruz.
  • Tek bir platformdan, konu bazlı ilişkisel analizlerini, taramalarını, eksiklerini, ona özel plan ve programlarını danışmanıyla en verimli şekilde yönetiyoruz.
  • Öğrencinin kendisini akademik açıdan ve öğrenme süreçlerinde doğru tanımasını sağlıyoruz.
  • Tüm sürece hakim olan ve gerektiğinde öğrencilerin psikolojik ihtiyaçlarını sınav çerçevesinde ele alan ekibimizle her bir öğrenciye bireyselleşen bir programla onu hedefine ulaştırmaya odaklanıyoruz.
Neden Biz?
Neden Biz?

Sen de Hedefini ve Vizyonunu Biliyorsan Başlama Vakti!

Danışmanlık Al