NASIL İLERLİYORUZ?

01

Tanıma

Öğrenim hızını tespit edip seni yakından tanıyoruz. Ders ders nasıl öğrendiğini belirleyip, kaynaklarını seviyene göre değerlendirip kaynak takibinle hızlı net artırmaya odaklanıyoruz.

Analiz

Kendini geliştirebileceğin en hızlı yolu yapay zeka ile tespit edip uzmanlarımızla merkeze alıyoruz. Geliştirdiğimiz testlerimiz ile öğrenme hızını ölçüyoruz ve gireceğin sınava göre eksik odaklı konularını ders ders inceliyoruz.

02
03

Doğru Öğrenme

Ders ders bilinmeyen çalışma teknikleri nelerdir, test nasıl çözülür, video dersler nasıl izlenir, okul veya kurstaki öğretmenlerle bireysel çalışmayı nasıl daha iyi kullanırsınız, doğru tekrar nasıl yapılır? Her birini öğretip planına dahil ediyoruz.

Plan-Program

Yapay zeka destekli bireyselleştirilmiş analitik akıllı planın ile analiz edilen tüm eksiklerini önüne getiriyoruz. Senin için kişiselleştirilmiş, haftalık ve günlük görevlerini unutmadan takip etmeni sağlayıp rutinlerini otomatik hatırlatıyoruz.

04

Kalıcı Net Arttır!

Denemelerini planlayıp derece yaptıran stratejileri öğretiyoruz. Akıllı planla tekrarlarına kadar takip edip unuttuğun konuları önüne getiriyoruz. Kalıcı öğrenme teknikleri ve takibiyle unutmana izin vermiyoruz.

06

Nasıl İlerlediğimizi Biliyorsun Hedefin için Hadi Başlayalım!

Danışmanlık Al