Header Ads

Seo Services

Türk Yapımı Olan Erzurum Steam'de Görücüye Çıktı

 Proximity Games, Erzurum'da geçen bir hayatta kalma oyunu olan "Erzurum" ile Steam'de Görücüye çıktı. Oyunda Bahtsız bir yolculuğa çıkan Taylan'ın Şansızlıklarla geçen hikayesini göreceğiz.

Erzurum Steam'de 20 ocakta satışa sunulacak
erzurum 20 ocakta steam'de

Ülkemizin başta gelen en soğuk  şehirlerinden biri olan Erzurum, Bir çeşit  hayatta kalma oyunu ortaya çıktı. Proximity Games Ekibi Sunulan Erzurum adlı yapım Steam'de şimdiden görücüye çıktı. Oyun, 20 ocak gibi yakın bir tarihte oynanmaya başlanacak. 


Oyunun içeriğinde farklı hikaye modları söylenirken, Erzurum meşhur soğuğuyla başa baş bir mücadele, vahşi doğayla, açlık ve susuzlukla yarışmaya çalışacağız. , bu  yıllarda Açlık Ve hayatta kalma oyunları  popüler olan türler arasında yer alıyordu.

Erzurum soğuk kış gecesinde oyun

 Hikayede ki Başrol Karakterimiz olan . Taylan, Erzurumun Soğuk gecelerinde korunmasız olarak Erzurum'un soğuk, tenha, korkutucu bölgelerinde dolaşmaya başlıyor. ardından Başrolümüze  bir göktaşı düşüyor ve ağır bir şekilde yaralanarak çok kötü bir şekilde  bilincinde olmadan giriş yapıyor.


Oyunda Düşmanlarımız. soğuklar, açlık, susuzluk ve yırtıcı tabiat oluyor. Etraftan odun ve kömür toplayıp onları yakarak ısınıyor, uyuyacak yatak bulmaya çalışıyor, deva ve tabanca şeklinde değişik gereksinimlerimizi da karşılamaya uğraşıyoruz.

Erzurum Oyununda Cami Detayları

 Haritaya Gelirse oldukça büyük olan harita 9 km2 alana Sığdırılmış büyük bir haritadır . Oyunun arasında keşfedilebilecek 30'dan fazla değişik bölge yer alıyor. Ayrıca muhit şartlarının da dinamik bulunduğunu hatırlatmakta yarar var.

Erzurum Oyunu Çıkıyor İşte DETAYLAR

Oyunun bir öykü modu, bir sonsuzluğa sınırsız serbest modu ve bin bir kötülükler gelen haiz olan. Meydan Okumaların olacagı ve  Bu modlarda oyuncuların değişik Oyun arasında topladığınız kaynaklarla muhtelif ekipmanlar üretebilmeniz de oyunu daha uzun zaman ve değişik şekillerde oynanabilir kılıyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.