Header Ads

Seo Services

Apple Yeni Max Airpods Kulaklıklarını Piyasaya Sürüyor

      Apple Yeni Max Airpods Kulaklıklarını Piyasaya Sürüyor

Apple iPhone 12 Çıkışıyla birlikte Yeni nesil airpodslarını piyasaya sürmek için hazırlıklarını devam ediyor yeni Max Airpodsların özelliklerine değinelim Tasarım aynı kalsada Daha Hafif Ve daha şık duracak yeni kulaklık geliyor işte özellikleri

Yeni Apple Airpods Max Çıktı

AirPods Max Sport adından da anlaşılacağı suretiyle birazcık daha spor tasarıma haiz olacak. Ana çizgilerin Sakınacağını Hesap  edilirken Vucüt Tarafında, daha kaliteli  maliyeti ufak, vip malzemeler Teşhir edilecek. Apple bu yaptığı malzeme değişikliği ile  384 gram ağırlığın 290 grama ineceği anlatım ediliyor.

Fiyat konusuna gelirsek ülkemiz'de bu şartlar altında alınması çok zor kulaklık gibi görünüyor.

iğer yandan kulaklık yastıkları tekrar çıkarılabilir tarzda sadece tekrar minik olacak. Son olarak batarya süresinin de 20 saatten birazcık daha aşağıya çekileceği belirtiliyor. bu sebebten ötürü 400$ bandında bir fiyat  mağazalara öne sürülecek.

Bunun dışında kullanılan yongalar ve zeki kılıf aksesuarı mevzusunda iyi mi optimizasyonlar olacak merakla bekleniyor. Apple’ın minimum çıkış tarihinin insanlarının büyük çoğunluğunun sevdiği sıcak yaz aylarının başında çıkıcağı belirtildi AirPods Max Sport kulaklığını Mağazalarda satışa çıkması bekleniyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.